PLATEBNÍ PROCESORY


Pokud se rozhodnete zapojit do online podnikání, tak se neobejdete bez elektronických peněženek, které vám umožnují okamžité transakce po celém světě. Její založení vám nezabere více jak pět minut a ovládání zvládne úplně každý.  Na výběr máme hned z několika druhů ale ty nejlepší a nejpoužívanější naleznete níže.


Mezi hlavní výhody těchto peněženek patří bezesporu

 • Bezpečí - při placení v internetových obchodech nezadáváte číslo platební karty
 • Můžete si zdarma mezi přáteli zasílat peníze
 • Můžete platit zdarma po celém světě
 • Platby jsou prováděny v reálném čase - rychlejší než bankovní převody
 • založení účtu trvá několik minut
 • Můžete vydělávat na referenčním systému
 • Některé služby je možné využívat bez registrace a zadávání osobních údajů


 • Peněženka Perfect Money je jednou z nejpoužívanějších a nejoblíbenějších. Tuto peněženku používá většina internetových projektů. Peněženka je hned v několika měnách jako například USD, EUR nebo RUBL. Já osobně mám tuto peněženku nejraději a nejvíce jí využívám. 

  Payza je také jednou z nejrozšířenějších internetových peněženek na světě. Používání Payzy je naprosto intuitivní a jednoduché. Peníze do své internetové peněženky můžete přesunout bankovním převodem nebo z platební karty.

  Poté již můžete Payzu plně využívat, odesílat a přijímat platby téměř po celém světě. Payza v současnosti působí ve více jak 190 zemích světa a podporuje 21 světových měn. Já osobně k ní nemám kladný vztah s důvodu velmi vysokých poplatků za převod.

  AdvCash je moderní internetová peněženka sloužící k přijímání a odesílání plateb online. Hodí se vám pokud jste webmaster, freelancer, který dělá práci pro nějakou z mezinárodních společností nebo internetový podnikatel který chce svým zákazníkům zjednodušit a urychlit platby na internetu. 


  Blockchain je oficiální online peněženka určená pouze pro transakce v BITCOINECH. Její použití a ovládání není nijak složité a založení účtu zvládne poměrně každý za pár minut. Oproti klasickým online peněženkám je Blockchain lépe zabezpečen a každý provedený pohyb se dá dohledat. Tuto peněženku považuji za absolutní jedničku a použít jí můžete téměř všude. Navíc jako bonus, zde můžete využít kurz Bitcoinu.