Chci investovat ale nabídek je tolik. Jak vybrat kvalitní projekt?Tuto sekci jsme pro vás vytvořily zejména z důvodu dezinformací, které lítají od různých odborníků na sociálních sítích a emailech. Z určitých taktních důvodu to dál nebudeme komentovat a přejdeme rovnou k praktickým příkladům. 


ALLHYIP MONITOR


Na ALLHYIP monitor přidávají projekty přímo majitelé, nikoliv investoři. Majitel projektu zaplatí aktivační poplatek, který je vložen do jeho projektu a tím začíná monitorování. Projekt může získat 4 statusy a to:

1. PAYING

2.WAITING

3.PROBLEM

4. NOT PAYING

Problém nastává v tom, že tento monitoring není vždy objektivní, protože jeden investuje do projektu a monitor vydá status paying, a ostatní se postupně připojují ale neinvestují a jen čekají na ohlasy uživatelů. Takže pokud na monitoru vidíte status WAITING, neznamená to vždy že čekají oni na výplatu ale čekají na ohlasy dalších monitorů nebo uživatelů, což je zcela neprofesionální, proto uvažujte realisticky a nespoléhejte se na tento ukazatel.


ZDE JE DOKONALÝ PŘÍKLAD NAŠEHO TVRZENÍ

- projekt má monitoring ze 3 stránek ale pouze jedna investovala a další dvě čekají.

SCAM ADVISER

 Hodnotit projekt podle Scam Adviseru je absolutně neprofesionální. Každá nová doména bude riziková stejně jako rok stará doména bude mít 80% SAFE stav. Proto není podstatné při inzerci projektu zmiňovat tento ukazatel protože je absolutně nepodstatný.

SSL  CERTIFIKÁTY

- je to asi měsíc kdy jeden nejmenovaný pán inzeroval projekt stylem. SOLIDNÍ PROJEKT, SCAM ADVISER 84%. FIRMA MÁ SSL CERTIFIKÁT KTERÝ JE VELMI DRAHÝ A JEN TAK HO ŽÁDNÁ FIRMA NEDOSTANE.

Ne to není vtip ale inzerce jednoho nejmenovaného pána. Pro informaci, SSL certifikát si můžete koupit už od 10 USD = cca 200,-

K tomuto nelze nic víc napsat.

KONEC KRITIKY ANEB TEĎ Z JINÉHO SOUDKU


Pokud hledáte spolehlivý a ověřený projekt, který vám vydělá peníze, zaměřte se na tyto věci.

NAJDĚTE SI CO NEJVÍCE DOSTUPNÝCH INFORMACÍ.

 Nejzákladnější věcí co musíte udělat jako první, je získání všech volně dostupných informací.

KDY BYL PROJEKT NEBO FIRMA ZALOŽENA

RECENZE UŽIVATELŮ

ZMÍNKY NA INZERTNÍCH SERVRECH

PROPAGACE

Sledujte kdo a zda se projekt propaguje a jestli na něj chodí pozitivní reakce.

Propagace je velmi důležitá a pokud je o projekt zájem a inzeruje se i v zahraničních skupinách, může to být to pravé ořechové pro vás ale rozhodně buďte opatrní pokud projekt slibuje více jak 2% za den. Takové projekty vydrží cca 3- 5 měsíců.


VIDEA

Zjistěte, zda jsou na internetu dostupná INTRO videa, nebo videa od ostatních investorů. To je také důležitý ukazatel.

Každý solidní projekt, má alespoň kráté INTRO video se základními informacemi o firmě a její činnosti.

FACEBOOKOVÉ SKUPINY

Připojte se zpočátku do podpůrných skupin na facebooku, kde ostatní investoři diskutují, a přidávají důkazy výplat atp.

Pomůže vám to získat si vlastní názor a rozhodnout se zda se zapojíte nebo ne.

VEDENÍ

Pokud vám někdo nabízí spolupráci, chtějte vidět fotografie vedení nebo manageru. Pokud nejsou k dispozici, tak alespoň licenci, kterou si můžete i vyhledat sami, například zde 

https://www.gov.uk/government/organisations/companies-house

Většina internetových projektů má právě LTD licenci, protože GB je velice benevolentní a založit firmu je u nich banalita na 1-2 dny.

Máte zájem o více informací? Potřebujete se poradit? Chcete získat detailní informace?


KONTAKTUJTE NÁS