V NEJLEPŠÍM SE MÁ PŘESTAT PROTO JSME TENTO PROJEKT VYŘADILY Z PORTFOLIA


Tento projekt si dovolím nazvat jedním z nejlepších v řadě revenue share programů. Oproti jiným nabízí širší škálů možností jak se podílet na zisku a má i stabilnější business plán a koncept.


Zkrátka se jedná o jedinečný REVENUE SHARE založený na fungující sociální síti Future Net.


Platforma vám nabízí podíl na zisku z reklamních balíčků v hodnotách 10 a 50 USD  a každý vám přinese zisk v celkové výši 120%.


Hlavní a jedinou podmínkou je, každý den se přihlásit do své kanceláře a shlédnout 10 reklam pro potvrzení denní aktivity a přičtení profitu z balíků.


JEDNOTLIVEC VS MLM

Tento skvělý business, můžete vytvářet sám jako jednotlivec, nebo můžete zapojit další aktivní členy, kteří chtějí dosáhnou stabilních zisků z reklamy. Pro vás to znamená další profit, který získáte právě z doporučení člena a jeho nákupu.


PROVIZE z doporučení se pohybuje na vašem dosaženém statusu a činí 3-8% z každého nákupu vašeho refferála.


Co určitě stojí za zmínku je fakt, že pro zájemce o affiliate program je k dispozici řada bannerů, které mohou umístit nejen na svůj web ale i na jiné reklamní platformy.

PODPOROVANÉ PLATEBNÍ PENĚŽENKY

Future Ad Pro podporuje celou řadu peněženek mezi které patří BITCOIN, ADVANCED CASH, PERFECT MONEY, BANKOVNÍ PŘEVOD atp. Společnost dokonce plánuje i svou vlastní platební bránu a tím pádem bankovní kartu.

Mezi nespornou výhodu patří to, že výběr financí není nijak omezen jako například v projektu The Ads Team a navíc vybírat můžete na více peněženek.

PLÁNY PRO TENTO ROKFUTURE NET CAFÉ

- ještě letos jsou v plánu 3 pobočky v Polsku, Ukrajině a Brazílií. Kavárny formou franšízy, můžete provozovat klidně i vy. Stačí pouze kontaktovat společnost a získat patřičné informace.
FUTURE NET COIN

- firma bude mít vlastní kryptoměnu, která s sebou ponese řadu výhod. Určitě se máme na co těšit.

FUTURE NET CAR

- připravují se i vozy značky BMW formou leasingu s možností výdělku.

Náš obchodní účet dosahuje ke dni 3.7. 300 AD PACKŮ

Výplaty jsou zpracovány do 24 hodin od požádání

Rozhodně se podívejte na toto video, kde se dozvíte další užitečné informace. V případě zájmu se můžete registrovat níže.