UPOZORNĚNÍ: 1BROKER OFICIÁLNĚ UKONČIL SVOU ČINNOST. VEŠKERÉ FINANCE BYLI NAVRÁCENY ZPĚT INVESTORŮM


 1Broker je makléř, který nabízí obchodování s bitcoinovými, CFD na indexech, akciích a komoditách. 

Vznikl roku 2012 a je umístěn na Marshallových ostrovech. Jeho rozlišnost spočívá v tom, že příjímá vklady pouze v Bitcoinech a vypočítává své poplatky a další náklady v kryptoměně. 

Minimální vklad do obchodního účtu činí 0.01 BTC.

 I přesto, že jsou bitcoiny stále poněkud neobvyklé a vzácné, jsou zde podobní makléři, jako Whaleclub, který přijímá vklady pouze v Bitcoinech, jako my. 

 Tím, že je sídlo umístěno na Marshallských ostrovech přináší velké riziko pro své klienty, avšak díky popularitě bitcoinu se stává čím dál tím více populární mezi zvědavými lidmi, kteří jsou ochotni riskovat a nejsou průměrnými maloobchodníky. 

Obchodní platformy 1Broker nenabízí žádné "obvyklé" forexové obchodní platformy jako MetaTrader 4 nebo cTrader. Místo toho má vlastní obchodní platformy, která má poněkud zjednodušené rozhraní a nemá tolik funkcí a možností v nastavení. Avšak existuje jistá funkce social, který umožňuje obchodníkům sledovat další obchodníky, sdílet své obchodní nápady a také získat odměnu, pokud se někde řídí jejich strategií. 

Způsoby plateb 1Broker přijímá pouze platby v systému Bitcoinů, skrze blokový systém a doporučuje dvoustupňovou metodu autentizace. 

Podle společnosti roku 2012 (od spuštění) nedošlo zde k žádným narušením bezpečnosti a uchovává finanční prostředky zákazníka v hardwaru a papírových peněženkách. Závěrem, 1Broker je makléř zaměřený na Bitcoiny, který nabízí obchodování s běžnými aktivitami, které jsou nabízeny většinou ostatními makléři, avšak tím že kryptoměna a bloková technologie, jsou v "šedé" finanční oblasti a nejsou regulovány, musíme si uvědomit, že obchodování s neregulovaným makléřem je poněkud riskantní.

Účet u 1BROKERA jsme otevřeli s vkladem 1500 EURO, tj cca 37.500 CZK.

Při takovém vkladu je návratnost investice přibližně 2 měsíce, ale může se prodloužit nebo zkrátit. Záleží na obchodních výsledcích traderů.

V KOSTCE

Založení účtu vám nezabere více jak 3 minuty, po založení si vygenerujete přes tlačítko DEPOSIT Bitcoinovou adresu, na kterou zašlete váš vklad, a ten bude poté připočten do vašeho obchodního účtu do 2-3 hodin. Posledním krokem je vybrat si obchodníky, které bude systém duplikovat.Ve fotogalerií výše, můžete vidět například statistiky dvou obchodníků, dále kolonku při žádosti o výběr, způsob vkladu a aktuálně otevřené pozice.


ZA NÁS DOPORUČUJEME KOPÍROVAT TYTO OBCHODNÍKY.

1.  COOL HAND LUKE 

2. BERLINERCH

3. SALTBAE

Samozřejmě volba je čistě na vás. Naší strategií aplikujeme tak, že vždy investujeme na tradery, kteří jsou aktivní každý měsíc, viz obrázek níže, a riziko investovaného kapitálu nepřevyšuje známku 3.


UPOZORNĚNÍ: INVESTOVANÝ KAPITÁL JE NEVRATNÝ A JE STÁLE V OBĚHU A GENERUJE VÁM PROFIT.

VÝPLATY JSOU INSTANTNÍ, TUDÍŽ ZISKY MÁTE IHNED NA BTC PENĚŽENCE.

Pokud vás tato možnost výdělku zaujala, registrovat se můžete níže. V případě dotazů nás kontaktujte.